Gimnazjum Nr 6 im. prof. Wł. Szafera
09 - 402 Płock, Al. Jachowicza 20

Nazwa   Adres poczty elektronicznej   Telefon
Sekretariat Szkoły   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   +48 243668700
Pokój Nauczycielski       +48 243668705
Świetlica szkolna       +48 243648851
Biblioteka szkolna   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   +48 243668708
Gabinet pielęgniarski       +48 243668707