SUKCESY NASZYCH MATEMATYKÓW i INFORMATYKÓW

Ku celom pożądanym wiodą drogi trudne

Eliza Orzeszkowa

Od wielu lat uczniowie naszej szkoły biorą  czynny udział w różnorodnych konkursach matematycznych na różnym szczeblu. Zwykle są to przedstawiciele klasy o profilu matematyczno - fizyczno - informatycznym.

Uczniowie od września  sumiennie przygotowywali się, aby ostatecznie zająć czołowe miejsca w następujących konkursach:

• ZOSTAŃ ORŁEM  dla uczniów klas pierwszych: Adam Brudzyński – III miejsce indywidualnie, Joanna Bielecka, Piotr Szczepanek, Natalia Psiuk – III miejsce drużynowo.
  • XIII MIĘDZYSZKOLNA LIGA PRZEDMIOTOWA dla klas II: Mikołaj Bartosiak - II miejsce indywidualnie, Maja Sebastianowicz - VII miejsce indywidualnie.
  • KONKURS MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY Z MATEMATYKI dla uczniów klas trzecich: Michał Woźniak - laureat.
  • MAŁACHOWIAK dla uczniów klas trzecich: Michał Woźniak – laureat, Bartłomiej Lewandowski i Michał Kwarciński – wyróżnienie.
  • Konkurs matematyczny Gamma: Michał Woźniak- II miejsce.
  • MALACHOVIACUS INFORMATICUS: Michał Woźniak - I miejsce, Piotr Liński, Mikołaj Bartosiak (II klasa), Tymoteusz Jagła (II klasa), Jakub Niklas (I klasa) – wyróżnienie.
  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny: Michał Woźniak, Mikołaj Bartosiak - wyróżnienie.

Wszystkim naszym uczniom oraz ich nauczycielom  serdecznie gratulujemy,  życzymy wytrwałości  w dążeniu do celu oraz dalszych sukcesów.