Nie to ważne w co się bawić...

Nie to ważne w co się bawić, a jak i co się przy tym myśli i czuje. Można rozumnie bawić się lalką, a głupio i dziecinnie grać w szachy. Można ciekawie i z fantazją bawić się w straż, pociąg, polowanie, w Indian, a bezmyślnie czytać książki. - Janusz Korczak

Miesiąc maj upłynął uczniom klas Ia i Ig na takiej właśnie przemyślanej zabawie z najmłodszymi kolegami z płockich przedszkoli, u których z ogromną przyjemnością gościli. Naszym uczniom udało się odwiedzić min. Miejskie Przedszkola nr 1, 9, 11, 12, 21, 27, 33 oraz Niepubliczne Przedszkola Pinokio i Entliczek Pentliczek. Podczas spotkań z przedszkolakami uczniowie klas pierwszych zaprezentowali dwa przedstawienia anglojęzyczne p.t. Trzy Świnki oraz Przygody Spongeboba. Ponad to, gimnazjaliści przygotowali dla dzieci wiele ciekawych zajęć z elementami języka angielskiego oraz zabawy ruchowe, które bardzo przypadły młodszym kolegom do gustu.

Nawiązaliśmy swoistą współpracę pomiędzy naszą szkołą a poszczególnymi przedszkolami, w których od nowego roku szkolnego 2017/18 planujemy zorganizować cykliczne spotkania, gdzie będziemy starali się uczyć dzieci poprzez zabawę. Zmotywowani i z głowami pełnymi nowych pomysłów nie możemy doczekać się kolejnych spotkań.

PRZYPOMINAMY, ŻE REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH WCIĄŻ TRWA,

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !