Sukcesy uczennic naszej Szkoły

Kształtowanie postaw i wychowanie do wartości to priorytet naszej Szkoły:  Miłość, dobro i piękno, szacunek dla życia i tradycji to wartości  które warto poznać i naśladować.

Uczyniły to uczennice naszej szkoły i odniosły duże sukcesy biorąc udział w konkursach o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej:

• Anna Bembenista uczennica klasy I a – zajęła I miejsce w  III edycji Międzynarodowego Konkursu Plastyczno - Literackiego Ścieżki życia i droga do świętości bł. Bolesławy Lament - praca literacka.
  • Aleksandra Klich uczennica klasy I f – otrzymała wyróżnienie w  III edycji Międzynarodowego Konkursu Plastyczno - Literackiego Ścieżki życia i droga do świętości bł. Bolesławy Lament - praca plastyczna.
  • Ewa Jankowska uczennica klasy II a - zajęła I miejsce w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu o nagrodę im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki dla młodzieży gimnazjalnej oraz szkół ponadgimnazjalnych Pomóż ocalić życie bezbronnemu – praca plastyczna.
  • Anna Bembenista uczennica klasy I a-zajęła I miejsce w V edycji Ogólnopolskiego  Konkursu Literackiego Dom, rodzina, miłość – utrata tych wartości to bezdomność.

Serdeczne gratulacje