Sukces lekkoatletów z Gimnazjum nr 6!

Miło nam poinformować, że w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych oraz Płockiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbyła się dnia 25 kwietnia 2017 roku nasi sportowcy okazali się najlepsi.

1. W klasyfikacji generalnej: I miejsce dziewcząt, I miejsce chłopców.
  2. W klasyfikacji indywidualnej:
  • I miejsce - Lisiecka Kinga - bieg na 100m;
  • I miejsce - Rychlewska Emilia - bieg na 300m;
  • I miejsce - Krzemińska Elżbieta - bieg na 200m;
  • I miejsce - Kolasa Zuzanna - bieg na 400m.
  • I miejsce - Sztafeta Olimpijska - w składzie Krzemińska Elżbieta - 800m, Kolasa Zuzanna - 400m, Smoleńska Oliwia - 200m, Wolf Adrianna - 100m.

Wszystkim 73  reprezentantom szkoły, którzy wzięli udział w zawodach dziękujemy, a zwycięzcom GRATULUJEMY.

Dokumenty do pobrania:
Pobierz plik (27042017.pptx)27042017.pptx[MIMS i POM w Lekkoatletyce - prezentacja]15920 kB