Polityka prywatności

• dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

Gimnazjum nr 6 im. prof. Wł. Szafera w Płocku zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności w każdym momencie.

Odwiedza nas 33 gości oraz 1 użytkownik.