Terminy posiedzeń Rady Pedagogicznej

Rada klasyfikacyjna śródroczna za I semestr odbędzie się: 26 stycznia 2017 roku

1. Do dnia 19 stycznia 2017 r. nauczyciele informują uczniów o przewidywanych dla nich ocenach klasyfikacyjnych z przedmiotów nauczania, wychowawcy o ocenie zachowania.

2. Do dnia 19 grudnia 2016 r. wychowawcy informują rodziców o przewidywanych ocenach niedostatecznych, zgodnie z regulaminem WSO.

Rada klasyfikacyjna końcoworoczna odbędzie się: 13 czerwca 2017 roku

1. Do dnia 6 czerwca 2017 r. nauczyciele informują uczniów o przewidywanych dla nich ocenach rocznych.

2. Do dnia 6 maja 2017 r. nauczyciele informują o ocenach niedostatecznych.

3. Oceny klasyfikacyjne nauczyciele wpisują do dziennika na dwa dni przed posiedzeniem rady długopisem.

4. Terminy składania wniosków o egzaminy.

Rodzice mogą składać podania o egzamin klasyfikacyjny, poprawkowy (na koniec roku), na dzień przed posiedzeniem klasyfikacyjnym rady, a egzamin sprawdzający na dwa dni przed radą pedagogiczną do dyrektora szkoły.